MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 5348167
nr 534 8167
Vägghylla
bemålad, 1800-tal, höjd: 86 (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 16:12:27
700 kr
350 kr
450 kr
650 kr